Berlin’de nerede kalınır? Otel tavsiyeleri

Hasan

New member
Gelelim Berlin’de nerede kalınır? Otel tavsiyeleri mevzumuza. Ben bilhassa Berlin şehrinde size 3 bölgeyi öneriyorum. İster iş seyahati için gelin, isterseniz de dinlence amaçlı gelin her iki şekilde de bu üç bölge konaklama için son aşama ideal bölgeler bana nazaran. Siz yalnız bu seçenekler içinden bütçenize en oldukca uygun olan oteli belirleyin. Güvenli olun Berlin’de her bütçeye gore otel bulmak oldukça mümkün. İster son aşama ekonomik bir otelde konaklayabilirsiniz, isterseniz de son aşama lüks ve güzel bir otelde konaklayabilirsiniz. Gelelim Berlin’de konaklanabilinecek en mantıklı bölgeler.

Berlin'de nerede kalınır - Otel tavsiyeleri

Berlin City West’de konaklama
Berlin’in çirkin tarihini bilmeyen yoktur, şehri ikiye bölen duvardan bahsediyorum. İşte o zamanlarda batı Berlin’in merkeziymiş burası. Bu bölgede ben dinlence amaçlı gittiğimde konaklamıştım ve çok da fazla beğenmiştim. Şundan dolayı şehirde yer edinen pek fazlaca alışveriş noktasına burası en yakın bölge diyebilirim. Birbirinden güzel alışveriş caddelerine adım atma mesafesinde bu bölge ve çok da fazla keyifli bir bölge bulunduğunu söyleyebilirim. Burada son aşama meşhur zincir otellerin yanında bununla birlikte ekonomik oteller de var. Ben bu bölgede bu meşhur zincirlerden Grand Hyatt Berlin‘de kaldım. Şu şekilde söyleyeyim otel tam bir aile oteli. Oldukça konforlu, son aşama güzel bir havuzu da var bilginiz olsun.

İş seyahati için gittiğinizde de kesinlikle tercih edebileceğiniz bir otel. Aynı şekilde benim şeklinde dinlence amaçlı eşiniz ve kızınızla birlikte gittiğinizde de oldukça rahat edeceğinizden güvenli olabilirsiniz. Söylediğim şeklinde bu bölge alışveriş caddeleri ile meşhur ve otelin konumu da bu anlamda muhteşem. Alışveriş noktalarına oldukça yakınsınız. Bu bölgedeki öteki değişik otel seçeneklerine buradan bakabilirsiniz.

Berlin City West'de konaklama - Grand Hyatt Berlin

Berlin mitte bölgesinde konaklama
Yurt haricinde konaklama mevzusunda asla risk almayı sevmem ve bilmediğim bir yerde kesinlikle konaklamam. Şu sebeple itimat benim için son aşama önemlidir. Bundan dolayı dinlence programımı yapmadan ilkin uzun bir süre araştırır ve ondan sonrasında planımı yaparım. Gidip güvenilir olduktan ve memnun kaldıktan sonrasında da burada okuyucularımla paylaşırım.