Dayanışma, 'Bağış yapmaya her zaman açık' dergisinin dördüncü baskısı

acromial

New member
Her Zaman Bağışa Açık'ın dördüncü baskısı bu yıl da sona eriyor ve İtalya'daki en savunmasız insanları somut olarak destekleyen ve destekleyen bir girişim olduğunu doğruluyor. McDonald's, franchise sahipleri, Ronald McDonald Çocuk Vakfı, Gıda Bankası ve Sant'Egidio Topluluğu, karmaşık ekonomik krizden en çok etkilenen, zor durumdaki giderek artan sayıda insana ulaşmak için bir kez daha hep birlikte işbirliği yaptı. durum güncel. Yaklaşık 340 dernek ve hayır kurumunun işbirliği sayesinde 244 İtalyan belediyesinde toplamda 223.000'den fazla yemek bağışlandı.

Yemeklerin ötesine geçen ancak daha kırılgan olanlara yardım etmeyi amaçlayan, bir anlık rahatlık ve neşe sunan bir bağış. Girişime katma değer, girişime katılmak isteyen McDonald's tedarikçilerinin değerli katkısı oldu: Bindi (SIPASpA İtalyan gıda ürünleri şirketi); Bunge; Develey; Futura SpA; iYunanca; Inalca SpA; Kuzu Weston.

'Bağış yapmaya her zaman açık' programının yeni baskısı, McDonald's'ın da parçası olduğu ve 2020'deki lansmanından bu yana toplamda 527 bin öğün bağışlamayı mümkün kılan topluluklara yönelik daha geniş bir yakınlaşma ve derin destek yolunun bir parçası.

«Ekonomik erişilebilirlik konusunda kendine özgü özelliklere sahip bir şirket olarak, McDonald's'ta yemek yemenin bile zorluk teşkil ettiği nüfus kesimini bu girişimle desteklemenin önemli olduğunu düşündük. Dördüncü edisyonunda, “Bağış yapmaya her zaman açık” projesi, birçok yerel toplulukta faaliyet gösteren hayır kurumlarına destek sağlama yeteneğini doğruladı. McDonald's Italia'nın CEO'su Giorgia Favaro, “Sürekli artan kılcal gücümüz aslında yılın ilk aylarında 223 binin üzerinde yemek bağışlayarak 240'tan fazla İtalyan belediyesine ulaşmamızı sağladı” yorumunu yaptı.


“Kurucumuz McDonald's ile birlikte, faaliyet gösterdiğimiz toplulukların aktif bir parçası olmayı ve özellikle zor durumda olanlara destek vermeyi hedefliyoruz: Aslında bir Vakıf olarak 25 yıldır misafirperverlik ve misafirperverlik sunduk ve Evlerinden uzakta tedavi gören çocukları olan ailelere yapılarımız aracılığıyla destek sağlamak, tıpkı 'Bağış yapmaya her zaman açık' bağışlar gibi, en çok ihtiyacı olan kişileri rahatlatmayı amaçlayan basit jestler. Bu yıl bunu başardığımız için mutluyuz; Ronald McDonald Çocuk Vakfı başkanı Nicola Antonacci, “Böylesine önemli sonuçlar elde ediyoruz ki” diyor.

“'Sempre Aperti a Donare', Banco Alimentare ile McDonald's arasındaki işbirliğinin üst üste dördüncü kez gerçekleştiği bir girişimdir. Bize bağlı hayır kurumlarına, insanlara lezzetli ve keyifli bir an sunmak için bu fırsattan dolayı minnettarız ve Yardımsever aileler zor durumda. Sıcak yemek bağışlamak, herkes tarafından çok beklenen ve takdir edilen bir yakınlığın işaretidir; bu aynı zamanda aynı bölgede birlikte yaşayanlar için yeni dostluk olanaklarının da yolunu açar”, diye yorumladı Fondazione Banco başkanı Giovanni Bruno. Beslenme. .

“Savaşların ve Kuzey'den Güney'e çok farklı durumlarda giderek daha fazla insanı etkileyen artan yoksulluğun damgasını vurduğu bu dönemde, dördüncü baskısına ulaşan bu dayanışma girişimi, en çok zor durumda olanlara paha biçilemez bir yardım teşkil etti. Sant'Egidio Topluluğu sözcüsü Roberto Zuccolini, “McDonald's Italia ile işbirliği, Sant'Egidio Topluluğu'nun çeşitli İtalyan şehirlerindeki gezici yemeklerinin dağıtımını desteklemeye devam edebilir” yorumunu yapıyor. 'Bağış yapmaya her zaman açık' ifadesi, somut projeler ve girişimler aracılığıyla McDonald's'ın ülke sistemine olan bağlılığını ifade eden ve özetleyen I'm Lovin It Italy'nin ayrılmaz bir parçasıdır.