“Geleceğin egemen sınıfının temelinde eğitim”

acromial

New member
Bugün Torino'da gerçekleştirilen “D-ESG ve Etki Yöneticisi” akademik yüksek lisans derecesinin sunum etkinliğinin oturum aralarında, Piedmont Bölgesi Meclis Üyesi Andrea Tronzano, Bölgeyi temsilen kurumsal selamlarını iletmek üzere araya girdi:

“Bu II. Seviye ESG ve etki yöneticisi yüksek lisans derecesinin açılışına Piedmont Bölgesi'nden, Başkan Cirio'dan ve personelimden selamlar getiriyorum. Bir kurumun görevinin, eğitim düzeyinde de, bunu yapabilmek olduğuna inanıyorum. toplumlarımızda meydana gelen dönüşümleri kavramak ve geleceğin yönetici sınıfının eğitim ve hazırlık politikalarını, şirketlerin piyasada rekabetçi olmasını sağlayacak pozisyonlara yönlendirmek. Bugün ESG kısaltması bunu mükemmel bir şekilde ifade ediyor, çevre, toplum ve yönetişim yapma yeteneği ön plana çıkıyor. Çağa ayak uydurmak için üç yararlı nitelik. İş ve çalışma ortamındaki evrimsel dönüşümlere dayanabilmekten başka bir şey ifade etmeyen Etki Yöneticisi yeterliliğinin mesajı da buradan gelmektedir. Bu fırsatları ilk kim yakalayacaksa, Konsey üyesi, giderek daha hızlı ve daha rekabetçi hale gelen pazara ne kadar çabuk ayak uydurabileceği sonucuna varıyor.