Gruppo Cap, 'kamu hizmetleri hukuk ekibi' kategorisinde TopLegal Ödüllerine layık görüldü

acromial

New member
Milano Metropol Kenti'nin entegre su hizmetini yöneten yeşil hizmet kuruluşu Gruppo Cap, motivasyonda belirtildiği gibi “Yenilenebilir Enerji Toplulukları (CER), vatandaşlar, kamu yönetimi, KOBİ'ler, bölgesel kamu kuruluşları ve ticari faaliyetler tarafından oluşturulan dernekler aracılığıyla temiz enerji üretme planının teknik ve idari yönetiminde çeşitli şirketlere yardımcı olmak” nedeniyle “kamu hizmetleri hukuk ekibi” kategorisinde TopLegal Ödülleri takdirini aldı. Ödül töreni dün akşam, 8 Temmuz'da Milano'da, 2013 yılında oluşturulan ve hukuk departmanlarına ve şirket içi ekiplerin ülke sisteminin gelişimine stratejik katkısına adanmış ilk ödüller olarak bilinen TopLegal Kurumsal Hukuk Müşaviri Ödülleri'nin 11. edisyonu vesilesiyle gerçekleşti.

“TopLegal Kurumsal Hukuk Danışmanlığı Ödülleri – Gruppo Cap'ın genel müdürü ve danışmanlık ve tedarik direktörü Michele Falcone açıklıyor – her yıl çok sayıda şirketin katılımını görüyor ve titiz değerlendirme kriterleri aracılığıyla, İtalyan pazarında bulunan ana şirketlerin hukuk hizmetlerinin mükemmelliğini kutluyor, bireysel şirketlerin işlerinin başarısında ve büyümesinde oynadıkları belirleyici rolü vurguluyor. Bu prestijli ödül, deneyim, sağlam bilgi birikimi ve bireysel koşulların stratejik analizi sayesinde şirketi her önemli anda destekleyebilen ve gelecekte ortaya çıkacak zorluklarda ona eşlik etmeye hazır olan Cap hukuk departmanının çalışmalarını takdir ediyor”.

Gruppo Cap, hukuk ekibinin benzersizliğini ve büyük uzmanlığını vurgulayan önemli bir proje sayesinde kendini farklılaştırdı: Yeşil kamu hizmetinin Yenilenebilir Enerji Toplulukları'nın (CER) oluşturulmasıyla üstlendiği yeni meydan okuma. Cap, özellikle, entegre su hizmetinin yönetimini enerji sektörüne bağlayarak sinerji ve verimlilik yaratma, şirket tarafından yürütülen sıradan arıtma faaliyetlerinden enerji geri kazanımı olasılığını kullanma amacıyla bu projeyi destekledi. Bu bağlamda, Cap'in hukuk ekibi, şirkete en iyi şekilde yardımcı olmak için CER'deki son mevzuatı inceledi.