“Sürdürülebilir hidrojen akaryakıt istasyonlarının yeni açılışlarını umuyorum”

acromial

New member
“Ortak akılla hidrojen evet, sağduyuyla ekolojik geçiş evet, sağduyuyla emisyonların azaltılması evet. Amacımız tüm Pnrr fonlarını sağduyu ile iyi bir şekilde topraklamak ve bu sadece elektrik demek değil. Yeni proje açılışlarını dört gözle bekliyorum. bu sadece Friuli veya Lombardy’de değil. Atıkları değerlendiren ve onu enerjiye, servete ve hareketliliğe dönüştüren akıllı bir hidrojen teknolojisi. Elektrik geleceğin önemli bir parçası olacak, ancak İtalya’nın mevcut tüm enerji kaynaklarına sahip olmasını isterdim “. Bu, Başbakan Yardımcısı ve Altyapı ve Ulaştırma Bakanı Matteo Salvini tarafından Q8 ve Maire işbirliğiyle oluşturulan Roma’daki ilk hidrojen yakıt ikmal istasyonu projesinin sunumu vesilesiyle ifade edildi.

“Hidrojen, biyokütle ve biyoyakıtları içeren teknolojik tarafsızlığın temel olduğuna inanıyorum – diye devam etti Salvini – Umarım ideolojik, çevresel veya ekonomik olarak değil, yalnızca elektrik isteyen daha az kişi vardır, çünkü bu komünist halk cumhuriyetine büyük bir iyilik yapmak anlamına gelir. Çin’in “. “Brüksel’de bile biraz sağduyuya ihtiyacımız var çünkü yeşil bir ülke istiyorum ama insanların çalıştığı bir ülke istiyorum çünkü insanlar işsizse, orası çocuklarımın büyümesini istediğim ülke değil.”