“CIA ve MOSSAD peşimde” dedi, dört gün daha sonra öldürüldü

Haris

New member
ABD merkezli ödünç kripto para platformu MakerDAO’nun kurucusu Nikolai Mushegian, Porto Riko sahilinde meyyit bulundu. Genç yaşlarındaki bu ani vefatının akabinde son paylaşımları gündeme geldi. Çünkü Mushegian, cesedinin bulunduğu 1 Kasım’dan dört gün evvel toplumsal medyada cinayet kurbanı olma ihtimalinden bahsetmişti. Mushegian, “CIA ve MOSSAD ile pedofil seçkinlerin Porto Riko ve Karayipler’de seks trafiği yürüttüğünü, casus olduğunu argüman ettiği eski sevgilisi tarafınca tuzağa düşürüldüğünü ve azap ile öldürüleceğini” yazmıştı.

“KIYAFETLERİ ÜZERİNDEYDİ”

Eylül ayında da “Beni bekleyen senaryolar: 1) CIA tarafınca intihar süslü cinayet 2) CIA’in kölesi olmak” yazmıştı. Bir sörfçü tarafınca cesedi bulunan Mushegian’ın boğulduğu sanılıyor. Lakin üzerinde kıyafetlerinin ve cüzdanının olması öbürleri tarafınca deniz kenarına atılma ihtimalini gündeme getirdi.

Öte yandan birtakım tanıdıkları kız arkadaşından ayrıldıktan daha sonra köpeğiyle yaşadığını ve birkaç sefer psikiyatrik yardım aldığını söylemiş oldu. Kripto para yatırımcısı Michael Terpin ise, “Onu, bilhassa bu kadar dalgalı, güç bir suda yüzmeye çıkacak biri olarak tanımıyorum. Kazara ölme imkanı yok” dedi.

“EPSTEIN GİBİ”

Nikolai Mushegian’ın mevti, 2019’da mahpusta meyyit bulunan ABD’li milyarder Jeffrey Epstein’ı akıllara getirdi. Küçük kızları seçkin dostları için fuhuşa zorlamakla suçlanan Epstein’ın ‘intihar’ denilen ölümündeki kuşkular gizemini koruyor.