Eski Sevgilisi Grimes Elon Musk’ın hayatı Hakkında Çarpıcı Açıklamalarda Bulundu!

Mustafa

New member
Dünyanın en güçlü iş insanı ve Tesla ile SpaceX’in CEO’su Elon Musk hakkında eski sevgilisi Grimes çarpıcı açıklamalarda bulundu.


Elon Musk’ın eski sevgilisi Kanadalı müzikçi Grimes, dünyanın en güçlü iş insanı olan Elon Musk’ın bir milyarder üzere yaşamadığını, kimi vakit yoksulluk hududunun altında bir insan üzere davrandığını tabir etti.


Vanity Fair’e konuşan Grimes, Los Angeles’ta bir arada yaşarlarken Musk’ın yeni bir yatak almak yerine kendi konutundaki yatağı getirmesini dediğini deklare etti.


‘Sekiz gün üst üste fıstık ezmesi yedim’Grimes şu biçimde devam etti:

‘gayet berbat durumda olan 40 bin dolarlık bir konutta yaşamasak olmaz mı? Komşuların bizi sinemaya aldığı ve güvenliğin olmadığı bir konutta yaşamasak olmaz mı? niye, sekiz gün üst üste fındık ezmesi yiyorum? dediğim günler oldu.’

Öte yandan gerçek ismi Claire Boucher olan müzikçi, Musk’la ikinci sefer bir ortaya geldiklerini söylemiş oldu. İkili, Eylül 2021’de ilişkilerine ‘kısmen‘ ara vermişti. Lakin müzisyen röportajın yayımlanmasından kısa mühlet daha sonra yine ayrıldıklarını deklare etti.


İkinci sefer bir ortaya geldiklerinde ikili bu defa bir kız çocuğuna sahip oldu. Grimes taşıyıcı anne aracılığıyla doğan kızlarına Exa Dark Sideræl ismini koyduklarını belirtti. Kızına özetlemek gerekirse Y diye hitap ettiğini söyleyen müzikçi bu ismi, Yüzüklerin Efendisi’nin (Lord of the Rings) meşhur karakteri Galadriel’den esinlenerek seçtiklerini söylemiş oldu.


33 yaşındaki müzikçi, 50 yaşındaki teknoloji girişimcisinden olan oğlu X AE A-Xii’i 4 Mayıs 2020’de dünyaya getirmişti. Grimes daha evvel oğluna da özetlemek gerekirse X söylemiş olduğini açıklamıştı.


tıpkı vakitte bir toplumsal medya kullanıcısının Exa Dark Sideræl Musk ismini paylaşmasına yorum yapan Grimes, “Bu ortada bu mutlaka değişecek haha ancak kamuoyuyla paylaşılmayacak” dedi.


Dünyanın en varlıklı ismi olan Musk’ın 27 yaşındaki Avustralyalı aktris Natasha Bassett’le çıktığına yönelik haberler şubatta gündeme gelmişti.

tıpkı vakitte dün de Grimes’ın, WikiLeaks ifşacısı Chelsea Manning’le bir arada olduğu tez edildi.