İnternet Bankacılığından Kredi Kartı İptal Etmek Mümkün Mü?

Adanali

Member
İnternet Bankacılığından Kredi Kartı İptal Etmek Mümkün Mü?

Kredi kartı iptal etme şekillerinden bir tanesi olabilir. İnternet bankacılığı vesilesiyle vadesiz hesabınızın kapat işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz fakat bu işlem bankadan bankaya değişim gösterebilecek bir durumdur. Kredi kartı iptali internetten gerçekleştirmek istiyorsanız bankanız ile iletişime geçmeniz en doğru yöntemdir.

Kredi Kartı İptali Dilekçesi Örneği
Kredi kartı iptali için dilekçe örneği yazımızın sonunda mevcuttur. Kredi kartı iptal etme işlemi için bankaya aşağıda bulunan dilekçeyi vermeniz yada daha ilkin doldurup gitmeniz işinizi kolaylaştıracaktır.

Kredi kartı iptali dilekçesi örneği pdf olarak istiyorsanız, yazıları bir word belgesine kaydedip pdf dönüştürebilirsiniz.

Bu dilekçeyi bir tek kredi kartı kapatma dilekçesi olarak kullanmak zorunda değilsiniz. Bunu bankaya yönerge yazısı örneği olarak düşünebilirsiniz. Bir tek bir yeri değiştirdiğiniz takdirde banka hesap kapatma dilekçe örneği de olur, kredi kartı iptali dilekçe örneği de olur.

Bundan dolayı bunu birçok iptal dilekçesi örneği olarak kullanabilirsiniz. Bu dilekçe sizi iptal dilekçesi iyi mi yazılır derdinden kurtaracaktır.

Bankaya yazılan dilekçe örneği :

………………..bankası genel Müdürlüğü’ne

Tarih: / /2022

Mevzu: Kredi kartımın iptali

Bankamız ………… no’lu kredi kartı müşterisiyim. Gördüğüm lüzum neticesinde banka kredi kartımın iptal edilip, iptal edildiğine dair yazılı bilginin tarafıma verilmesi rica ederim.

Gereğinin yapılmasını arz ederim

Ad – Soyad

İmza

Açık Adres……………………

Bir önceki yazımız olan Keten Tohumu Faydaları İbrahim Saraçoğlu başlıklı makalemizde faydası, Keten ve keten tohumu faydaları ibrahim saraçoğlu hakkında bilgiler verilmektedir.