Netflix’ten ‘Buna Bayıldım’ Seçeneği! Platformda Karşınıza Çıkan İçerikleri Daha Hassaslaştıracak Özellik!

Mustafa

New member
Netflix’e beğendiğiniz sinemaları puanlamak için üçüncü bir seçenek sunulmaya başlıyor. ‘Buna bayıldım!’ Olarak isimlendirilen bu özellik yardımıyla en sevdiğiniz üretimleri ve benzerilerini daha öncelikli gorebileceksiniz.

Netflix’te beğendiğiniz yahut beğenmediğiniz içerikleri ‘Bunu beğendim’ ve ‘Bunu Beğenmedim’ seçenekleriyle oylamak mümkün.

Netflix artık platforma ‘Buna bayıldım’ isimli üçüncü bir seçenek ekledi. Bu özellik yardımıyla hakikaten hayli beğendiğiniz içerikleri bakılırsabileceksiniz.

Bu özellik hiç bir şeyi değiştirmiyor üzere duruyor olabilir lakin bu özellik ile birlikte Netflix size bir şey önereceği vakit daha seçici olacak.

özetlemek gerekirse sizlere tavsiye edilen içerikler için de bir geliştirme sunacak diyebiliriz. Netflix her ne kadar güçlü bir kütüpahaneye sahip olsa da sevdiğiniz üslupta ve hoş olan bir üretimi bulmak sıkıntı. Umuyoruz ki bu durum işleri az da olsa değiştirir.